گروه فنی مهندسی آسمان

امروز در اثر عوامل متعددی مانند سرعت تغییر تکنولوژی و افزایش رقابت و رشد جهانی شدن، دیگر تضمینی برای بقای بلند مدت در بازار وجود ندارد، بنابراین تنها سازمان هایی دوام خواهند آورد که بتوانند با سرعت به الزامات محیطی پاسخ دهند وسازمان های پروژه محور پاسخی هستند به این نیاز اساسی.

سازمانهای پروژه محور پاسخی هستند به این نیاز، چرا که ساختار پروژه ای، سازمان را بسیار منعطف ساخته و اهداف سازمان را ملموس می نماید. به خاطر همین ویژگی، هر زمان که سازمان احساس کند از مسیر موفقیت دور شده وادامه پروژه ارزشمند نیست، می تواند بلافاصله واکنش نشان داده و مسیر پروژه را تغییر دهد و از هرگونه ضرر و زیان منجر به انحطاط جلوگیری نماید.

مهمترین فرآیندهای پروژه به شرح ذیل است:

مدیریت زمان / مدیریت هزینه / مدیریت تولید / مدیریت کیفیت / مدیریت ریسک / مدیریت ارتباطات / مدیریت منابع انسانی / مدیریت امکان سنجی ساخت / مدیریت اندازه گیری رضایت مشتری و …

با توجه به این رویکرد جهانی، موسسین مجموعه فنی و مهندسی آسمان، با اندیشه ی ایجاد سازمانی پروژه محور فعالیت خود را آغاز نمودند.

عمده فعالیت مجموعه آسمان عبارتند از: طراحی صنعتی و مهندسی معکوس، ساخت قطعات مرتبط با صنایع نفت، گاز و پتروشیمی و طراحی و ساخت قالبهای تزریق پلاستیک. همچنین این گروه از سال 1390 تا به حال تولید قطعات پلاستیکی صنعتی را به فعالیت های خود اضافه نموده است.

ساخت بیش از 25 قطعه و بازسازی تعدادی از ابزارهای چاه پیمایی و ساخت قطعات خاص صنایع پتروشیمی مانند روتاری کاتر، اسکرو فیدر گویای توانایی های پرسنل و مهندسان گروه فنی و مهندسی آسمان است.

آنچه مشتریان ما می گویند

بدین وسیله از پیگیری ها و تلاش به عمل آمده در ساخت 15 عدد روتای کاتر دستگاه های pelletizer توسط آن شرکت محترم، تقدیر و تشکر به عمل می آید. قطعا تهیه و تدوین تکنولوژی ساخت اقلام فوق، ما را از خرید خارجی در دفعات بعد بی نیاز نموده است. امید که این همکاری های سازنده در رفع سایر نیازهای مجتمع کماکان ادامه داشته باشد.
با سپاس
هوشنگ نصیری مدیر تدارکات مجتمع پتروشیمی قائد بصیر 1392/8/7

حسب همکاری 6 ساله آن شرکت با مجتمع پتروشیمی قائد بصیر در خصوص ساخت و تیزکاری Rotary cutter های خطوط تولید مجتمع پتروشیمی قائد بصیر، این رضایت نامه را جهت درج در سوابق آن مجموعه ارسال میگردد. امید است واحد فنی و مهندسی آسمان بیش از پیش با پشتکار فراوان در راستای بومی سازی قطعات مورد نیاز تلاش نماید و این همکاری ادامه داشته باشد.

با سپاس مدیریت مجتمع پتروشیمی قائد بصیر
سید یعقوب جعفری بختیاری  1396/7/29

برای ما یک پروژه دارید؟

همین امروز تماس بگیرید
ما مشتاق به انجام پروژه شما هستیم!